KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15207086

nr 1520 7086

Etsning

Gustav II Adolf, eftertryck, bladets mått: 45x31 cm, yttermått inklusive ram: 51x41 cm. Ej signerad

Kondition: skadad ram

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 februari 2023
kl 18:35:07

3/2 11:15:20 1      Vinnande bud